Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu a analytické účely využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

FOMEX s.r.o.
Bratislavská 440-27-3
01841 Dubnica nad Váhom
tel: +421 905 644350
eshop@photo-base.biz

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 32,00 EUR (816,00 CZK)
skladom
naša cena 25,00 EUR (637,50 CZK)
skladom
naša cena 25,00 EUR (637,50 CZK)
skladom

O nás
O nás

Motýľ je pre mnohých ľudí symbolom krásy v prírode. Mňa motýle uchvátili už v útlom veku, keď som ako malý chlapec naháňal po maminej záhrade motýle so zavareninovým pohárom a skúšal nejakého chytiť. S postupom času sa z nevinnej naháňačky stal koníček, a z koníčka kôň. Dnes chováme niekoľko tisíc kusov motýľov ročne, a to nielen tropické, ale aj naše stredoeurópske druhy, ktoré potom vypúšťame späť do prírody na posilnenie populácií.

Ja a odchované Babôčky pávooké práve vypustené na slobodu

Chov motýľov je zaujímavý, no náročný proces, a treba brať do úvahy množstvo faktorov aby sa chov vydaril od vajíčka až po dospelého motýľa. Je to nielen o neustálom vzdelávaní sa, ale i i zabezpečení všetkého potrebného pre zdravý rast húseničiek, od kvalitnej potravy, až po primerané priestory ktoré musia spĺňať náročné hygienické štandardy.Takto získavame jedince ktoré sú po vyliahnutí absolútne dokonalé a vhodné na preparáciu a umiestnenie do dekoračných boxov vlastnej výroby. Používame tie najkvalitnejšie materiály, aby naše výrobky krášlili Vaše domovy bezo zmien dlhé desaťročia.

Váš
Juraj Macko